Papperskorg Brabantia Bo Hög 7 L
fr.645 kr
Se priset!
Välj variant

Bo Hög 7 L
645 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Brabantia Bo avfallshink Hög 7 liter utrymmeseffektiva soptunna passar perfekt i alla hörn. Placera den var du vill - eftersom du lätt kan öppna locket både från vänster, höger och framsidan av behållaren. Nu slipper du böja dig bakåt för att lägga något i soptunnan.
Varumärke
BrabantiaBeskrivning
Brabantia Bo avfallshink Hög 7 liter utrymmeseffektiva soptunna passar perfekt i alla hörn. Placera den var du vill - eftersom du lätt kan öppna locket både från vänster, höger och framsidan av behållaren. Nu slipper du böja dig bakåt för att lägga något i soptunnan.
Avfallshinken är tillverkad av 54 % återvunnet material och 98 % återvinningsbart efter användning.
Egenskaper
| Varumärke | Brabantia |
| Bredd | 242 mm |
| Färg | Matt Stål, Mattsvart, Platinum, Vit |
| Volym | 7 l |
| Djup | 207 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Material | Stål, Plast |
| Serie | Bo |
| Produkttyp | Avfallshink |
| Vikt | 1,4 kg |
