Papperskorg Brabantia Bo Hög 7 LVit
645 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit

Bo Hög 7 L
Vit
645 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Brabantia Bo avfallshink Hög 7 liter utrymmeseffektiva soptunna passar perfekt i alla hörn. Placera den var du vill - eftersom du lätt kan öppna locket både från vänster, höger och framsidan av behållaren. Nu slipper du böja dig bakåt för att lägga något i soptunnan.
Varumärke
BrabantiaBeskrivning
Brabantia Bo avfallshink Hög 7 liter utrymmeseffektiva soptunna passar perfekt i alla hörn. Placera den var du vill - eftersom du lätt kan öppna locket både från vänster, höger och framsidan av behållaren. Nu slipper du böja dig bakåt för att lägga något i soptunnan.
Avfallshinken är tillverkad av 54 % återvunnet material och 98 % återvinningsbart efter användning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Brabantia |
| Art.Nr. | 227165 |
| Bredd | 242 mm |
| Färg | Vit |
| Volym | 7 l |
| Djup | 207 mm |
| Djup | 207 cm |
| Höjd | 400 mm |
| Vikt | 1,4 kg |
| Bredd | 242 cm |
| Material | Stål, Plast |
| Serie | Bo |
| Produkttyp | Avfallshink |
| EAN-nr | 8710755227165 |





