Pedalhink Beslagsboden 575 4L
Rek. pris 479 kr
fr.399 kr
Se priset!
Välj variant

575 4L
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pedalhink tillverkad av högkvalitativ plast. Den är utrustad med pedal för handfri öppning och en soft close-funktion som säkerställer en tyst och mjuk stängning. Pedalhinken rymmer 4 liter.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Pedalhink tillverkad av högkvalitativ plast. Den är utrustad med pedal för handfri öppning och en soft close-funktion som säkerställer en tyst och mjuk stängning. Pedalhinken rymmer 4 liter.
Egenskaper
- Yta: Mattsvart
- Softclose
- Höjd 255 mm
- Yta: Mattsvart
- Softclose
- Höjd 255 mm
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Yta | Matt |
| Bredd | 210 mm |
| Färg | Matt Svart, Matt Vit |
| Volym | 4 l |
| Höjd | 255 mm |
| Material | PVC |
| Typ | Pedalhink |
| Vikt | 0,484 kg |
