Pedalhink Blomus MutoSvart
1 524 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En snygg pedalhink med uttagbar innerhink i plast. Muto har en stilren design som passar i alla typer av badrum.
Varumärke
blomusBeskrivning
En snygg pedalhink med uttagbar innerhink i plast. Muto har en stilren design som passar i alla typer av badrum.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 68953 |
| Längd | 280 mm |
| Färg | Svart |
| Volym | 5,5 l |
| Diameter | 235 mm |
| Höjd | 320 mm |
| Material | Pulverlackerat stål, Plast, Gummi |
| Serie | Muto |
| Produkttyp | Pedalhink |
| EAN-nr | 4008832689536 |
