Glashållare Duravit Starck T 009931
fr.1 016 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Starck T 009931
1 016 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Glashållare Starck T 009931 från Duravit har en modern design med frostat glas. Designad av Philippe Starck.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Glashållare Starck T 009931 från Duravit har en modern design med frostat glas. Designad av Philippe Starck.
Komplettera med matchande badrumsprodukter i samma färg.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 0099311000D |
| Yta | Blank, Matt |
| Bredd | 65 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom, Mattsvart |
| Garanti | 5 år |
| Material | Mässing/Frostat glas |
| Serie | Starck |
| Typ | Glashållare |
| Djup | 98 mm |
| Höjd | 173 mm |
| Väggmonterad | Ja |
