Tandborstglas Bemeta Gamma Fristående Rund
fr.289 kr
Välj variant

Gamma Fristående Rund
289 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BEMETABeskrivning
Stilrent tandborstglas i rund form från Bemeta Gamma.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Yta | Matt |
| Bredd | 72 mm |
| Montering | Fristående |
| Färg | Svart, Vit |
| Produkttyp | Tandborstglas |
| Material | Polyresin |
| Serie | Gamma |
| Höjd | 120 mm |
| Djup | 72 mm |
| Väggmonterad | Nej |

