Tandborstglas Beslagsboden 562Mattvit
Rek. pris 155 kr
129 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Matt Vit

562
Mattvit
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Modernt designad tandborstmugg för dagligt bruk. Denna fristående mugg är tillverkad av högkvalitativ polyresin, en plast som torkar till ett hållbart och slitstarkt material. Ytan är räfflad, tandborstmuggen är en praktisk och stilfull detalj i badrummet. Produkten ska inte rengöras i diskmaskin.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Modernt designad tandborstmugg för dagligt bruk. Denna fristående mugg är tillverkad av högkvalitativ polyresin, en plast som torkar till ett hållbart och slitstarkt material. Ytan är räfflad, tandborstmuggen är en praktisk och stilfull detalj i badrummet. Produkten ska inte rengöras i diskmaskin.
Egenskaper
- Yta: Matt färg och räfflad
- Material: Polyresin
- Höjd: 110 mm
- Yta: Matt färg och räfflad
- Material: Polyresin
- Höjd: 110 mm
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BX562 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 75 mm |
| Färg | Matt Vit |
| Djup | 75 mm |
| Höjd | 110 mm |
| Vikt | 0,242 kg |
| Material | Polyresin |
| Produkttyp | Tandborstglas |
| EAN-nr | 7391447095739 |

