Tandborstglas Smedbo Home HK343 Krom/Frostat Glas
Rek. pris 387 kr
319 kr
Se priset!

Home HK343 Krom/Frostat Glas
319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SmedboBeskrivning
Tandborstglas i frostat glas med hållare i polerad krom. Dold fastsättning.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Recensioner
Per OVerifierad köpare
för 2 år sedanGedigna hållare samt trevliga frostade glas.
+ Utstrålar kvalitet!
- Inget kit för att limmas med i förpackningen.
Rose-Marie BVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygga och mycke bra kvalité
Kjell PVerifierad köpare
för 5 år sedanSnygga glas med hållare, men aningen små i storleken.
Roger LVerifierad köpare
för 6 år sedanSnygga, hög kvalitet och lättmonterade
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | HK343 |
| Yta | Blank |
| Bredd | 75 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom/Frostat Glas |
| Tillverkarens Art.Nr. | HK343 |
| Serie | Home |
| Typ | Tandborstglas |
| Djup | 93 mm |
| Höjd | 98 mm |
| Väggmonterad | Ja |
| EAN-nr | 7391447036596 |



