Tandborstglas Smedbo House R343Vit
Rek. pris 530 kr
404 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Matt Vit

House R343
Vit
404 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Tandborstglas från Smedbo i frostat glas med hållare. Dold fastsättning.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | RX343 |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Matt Vit |
| Djup | 93 mm |
| Diameter | 75 mm |
| Höjd | 98 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Väggmonterad | Ja |
| Material | Mässing |
| Serie | House |
| Typ | Tandborstglas |
| EAN-nr | 7391447088441 |





