Tandborsthållare Geesa NemoxBorstad guld
1 195 kr
Vald variant
Färg:
Borstad Guld

Nemox
Borstad guld
1 195 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tandborsthållare Geesa Nemox är en snygg och praktisk accesoar för badrummet. Denna serie av badrumsbeslag skruvas upp på väggen med de medföljande skruvarna, serien är inte lämplig för limning.
Varumärke
GeesaBeskrivning
Tandborsthållare Geesa Nemox är en snygg och praktisk accesoar för badrummet. Denna serie av badrumsbeslag skruvas upp på väggen med de medföljande skruvarna, serien är inte lämplig för limning.
Serien tillverkas i Nederländerna och Geesa har tillverkat badrumsbeslag sedan 1885, det är därför som produkten tryggt kommer med 15 års garanti.
Egenskaper
| Varumärke | Geesa |
| Art.Nr. | 916502-07 |
| Bredd | 66 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Borstad Guld |
| Material | PVD-behandlad mässing/Zamak |
| Djup | 102 mm |
| Höjd | 99 mm |
| Väggmonterad | Ja |
| Vikt | 0,3 kg |
| Serie | Nemox |
| Typ | Tandborsthållare |

