Tandborstmugg Axor Universal Accessories
Rek. pris 3 048 kr
3 040 kr
Se priset!

Universal Accessories
3 040 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
AxorBeskrivning
Tandborstmugg Axor Universal Accessories i glas och metall för väggmontage.
Tandborstmugg Axor Universal Accessories har vunnit designpriserna:iF Product Design Award 2015.Red dot Product Design Award 2015.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Axor |
| Art.Nr. | 42834000 |
| Bredd | 150 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 105 mm |
| Serie | Universal Accessories |
| Produkttyp | Tandborstmugg |
| Garanti | 5 år |
| Väggmonterad | Ja |
| RSK-nr | 8980883 |
| EAN-nr | 4011097752327 |




