Tandborstmugg Blomus SonoSatellite
Rek. pris 249 kr
190 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Satellite

Sono
Satellite
190 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En snygg mugg i keramik från Blomus. Använd den som tandborstmugg eller som vacker förvaring för sminkborstar eller annat som du vill förvara med stil. Sono finns i flera olika färger.
Varumärke
blomusBeskrivning
En snygg mugg i keramik från Blomus. Använd den som tandborstmugg eller som vacker förvaring för sminkborstar eller annat som du vill förvara med stil. Sono finns i flera olika färger.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 69048 |
| Bredd | 85 mm |
| Längd | 85 mm |
| Färg | Satellite |
| Material | Keramik |
| Väggmonterad | Nej |
| Typ | Tandborstmugg |
| Serie | Sono |
| Höjd | 110 mm |
| Diameter | 85 mm |
| EAN-nr | 4008832690488 |
