Tandborstmugg Habo NatureVit
Rek. pris 94 kr/st
Lägsta totalpris 112:-
56 kr/stSe priset!
Vald variant
Färg:
Vit

Nature
Vit
2 st / 112 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HaboBeskrivning
Modern och stilfull tandborstmugg av polyresin och bambu. Blir en fin inredningsdetalj i badrummet.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 30103 |
| Bredd | 70 mm |
| Montering | Fristående |
| Färg | Vit |
| Diameter | 70 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Material | Polyresin |
| Serie | Nature |
| Typ | Tandborstmugg |
| EAN-nr | 7317900301032 |


