Tandborstmugg Hansgrohe AddStoris
Rek. pris 550 kr
fr.371 kr
Se priset!
Välj variant

AddStoris
371 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Tandborstmugg Hansgrohe AddStoris är en stilren tandborstmugg med ett väggfäste i metall.
Hansgrohe AddStoris är en komplett serie badrumsbeslag i flera färger och utföranden för det moderna badrummet.
Övrigt
- Material: metall, glas
- Dold fastsättning
- Väggmontage
Övrigt
- Material: metall, glas
- Dold fastsättning
- Väggmontage
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Bredd | 81 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Borstad Brons, Borstad Svartkrom, Krom, Matt Vit, Polerad Guld, Svart Matt |
| Djup | 91 mm |
| Höjd | 94 mm |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | AddStoris |
| Produkttyp | Tandborstmugg |
| Garanti | 5 år |
| Väggmonterad | Ja |


