Tandborstmugg Kleine Wolke BelgranoGrå
Rek. pris 123 kr
98 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
76 mm
Färg:
Grå

Belgrano
Grå
98 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tandborstmugg Belgrano från Kleine Wolke är tillverkad i bambu haché+polypropylen med agnar från förnybar bambo och ingår i Eco-Living sortimentet.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Tandborstmugg Belgrano från Kleine Wolke är tillverkad i bambu haché+polypropylen med agnar från förnybar bambo och ingår i Eco-Living sortimentet.
Ej diskmaskin.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 8614913851 |
| Bredd | 76 mm |
| Längd | 76 mm |
| Färg | Grå |
| Typ | Tandborstmugg |
| Djup | 114 mm |
| EAN-nr | 4004478337848 |
