Tandborstmugg Spirella Takeo
fr.104 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Takeo
104 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SpirellaBeskrivning
Tandborstmugg Takeo från Spirella. Tillverkad i eco friendly bamboo. 100% naturfiber!
Recensioner
KarinVerifierad köpare
för 4 år sedanBra och lätt tandborstmugg
+ lätt och bra tandborstmugg
Egenskaper
| Varumärke | Spirella |
| Bredd | 74 mm |
| Längd | 74 mm |
| Montering | Fristående |
| Färg | Antracit, Grå, Taupe |
| Material | Bamboo |
| Serie | Takeo |
| Tjocklek | 92 mm |
| Typ | Tandborstmugg |
| Väggmonterad | Nej |

