Tandborstställ DuoBad Sekel
fr.760 kr
fr.631 krSpara 17 %Kampanj11 tim kvar!
Välj variant

Sekel
631 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tandborstställ DuoBad Sekel finns i satin, krom och mässning. Kan monteras med eller utan dekorplatta. Till denna passar dekorplatta stor. Sekel kännetecknas av mycket hög kvalitet och känslan av beständig lyx. Tidlöst material och tidlös design. För många ger serien en romantisk inspiration medan andra får en lyxig känsla.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Tandborstställ DuoBad Sekel finns i satin, krom och mässning. Kan monteras med eller utan dekorplatta. Till denna passar dekorplatta stor. Sekel kännetecknas av mycket hög kvalitet och känslan av beständig lyx. Tidlöst material och tidlös design. För många ger serien en romantisk inspiration medan andra får en lyxig känsla.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Art.Nr. | 23004D |
| Bredd | 69 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom, Mässing, Satin |
| Serie | Sekel |
| Typ | Tandborstställ |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 97 mm |
| Väggmonterad | Ja |
