Toalettborste Alterna KnoxBlank Rostfri, Skruvas
829 kr
Vald variant
Montering:
Skruvas
Färg:
Blankpolerat Rostfritt Stål

Knox
Blank Rostfri, Skruvas
829 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Alterna Knox badrumstillbehör i borstad, polerad eller lackerad zink.
Finns att välja mellan borrmontage och limmontage.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8714266 |
| Bredd | 115 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Blankpolerat Rostfritt Stål |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 440 mm |
| Material | Zink |
| Serie | Knox |
| Typ | Badrumstillbehör |
| RSK-nr | 8714266 |
| EAN-nr | 7332508078292 |

