Toalettborste Bemeta Gamma för Vägg
fr.2 059 kr
Välj variant

Gamma för Vägg
2 059 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BEMETABeskrivning
Snygg toalettborste från Bemeta för väggmontering.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Bredd | 125 mm |
| Typ | WC Borstset |
| Montering | Skruv |
| Material | Rostfritt stål, polyresin |
| Serie | Gamma |
| Yta | Matt/Blank |
| Höjd | 386 mm |
| Djup | 105 mm |
| Färg | Svart, Vit |

