Toalettborste Beslag Design Solid
Rek. pris 689 kr
fr.515 kr
Se priset!
Välj variant

Solid
515 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettborste Solid från Beslag Design i 3 olika utförande polerad eller borstad krom och mattsvart med självhäftande baksida. Enkel att montera utan att borrning.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Toalettborste Solid från Beslag Design i 3 olika utförande polerad eller borstad krom och mattsvart med självhäftande baksida. Enkel att montera utan att borrning.
Recensioner
Jesper JVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg, sitter bra.
ÄnglamarkVerifierad köpare
för 4 år sedanSkethusstolen blev ren
LolaVerifierad köpare
för 7 år sedanSnygg och lätt att sätta upp! Sitter väldigt fast och stadigt och verkar inte ha några planer på att ramla ner. (Sitter på klinker).
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom, Mattsvart, Mässing, Rostfri |
| Djup | 105 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Serie | Solid |
| Typ | Toalettborste |
