Toalettborste Beslagsboden 563Mattvit
Rek. pris 379 kr
299 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Matt Vit

563
Mattvit
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fristående räfflad WC-borste, estetisk och praktisk designad för att effektivisera städningen. Tillverkad av högkvalitativ polyresin, en plast som torkar till ett hållbart och slitstarkt material. Toalettborsten har en höjd på 364 mm.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Fristående räfflad WC-borste, estetisk och praktisk designad för att effektivisera städningen. Tillverkad av högkvalitativ polyresin, en plast som torkar till ett hållbart och slitstarkt material. Toalettborsten har en höjd på 364 mm.
Egenskaper
- Yta: Matt färg och räfflad
- Material: Polyresin
- Höjd: 364 mm
- Yta: Matt färg och räfflad
- Material: Polyresin
- Höjd: 364 mm
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BX563 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 90 mm |
| Färg | Matt Vit |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 364 mm |
| Vikt | 0,287 kg |
| Material | Polyresin |
| Typ | Toalettborste |
| EAN-nr | 7391447095753 |

