Toalettborste Brabantia Profile Refill
149 kr
Se priset!

Profile Refill
149 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettborste Brabantia Profile Refill när du behöver byta ut borsten på din Toalettborste Brabatia Profile.
Varumärke
BrabantiaBeskrivning
Toalettborste Brabantia Profile Refill när du behöver byta ut borsten på din Toalettborste Brabatia Profile.
Egenskaper
| Varumärke | Brabantia |
| Art.Nr. | 370021 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 305 mm |
| Färg | Svart |
| Djup | 583 mm |
| Höjd | 108 mm |
| Material | Stål, Plast |
| Produkttyp | Toalettborste |
| Vikt | 0,149 kg |
| EAN-nr | 8710755370021 |
