Toalettborste Duschbyggarna Black C1114
1 160 kr

Black C1114
1 160 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettborste Black C1114 från Duschbyggarna är ett stilrent set med toalettborste och en rundad kopp. Koppen är gjord av glas och monteras upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Toalettborste Black C1114 från Duschbyggarna är ett stilrent set med toalettborste och en rundad kopp. Koppen är gjord av glas och monteras upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1114 |
| Bredd | 95 mm |
| Typ | Toalettborste |
| Montering | Skruv/Lim |
| Material | Mässing/Glas |
| Serie | Black |
| Färg | Mattsvart |
| Yta | Matt |
| Höjd | 370 mm |
| Djup | 140 mm |
| EAN-nr | 7340138722652 |
