Toalettborste Duschbyggarna Soft C1516
900 kr

Soft C1516
900 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettborste Soft C1516 från Duschbyggarna är ett stilrent set med toalettborste och kopp. Setets kopp är gjord av frostat glas och det har en hållare i metall. Setet är avsett för att skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Toalettborste Soft C1516 från Duschbyggarna är ett stilrent set med toalettborste och kopp. Setets kopp är gjord av frostat glas och det har en hållare i metall. Setet är avsett för att skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1516 |
| Bredd | 95 mm |
| Typ | Toalettborste |
| Montering | Skruv/Lim |
| Material | Mässing/Glas |
| Serie | Soft |
| Färg | Krom |
| Yta | Högblank |
| Höjd | 370 mm |
| Djup | 140 mm |
| EAN-nr | 7340138722980 |
