Toalettborste Grohe Essentials 40374
fr.537 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Essentials 40374
537 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettborste Grohe Essentials är en modern och praktisk väggmonterad borste som klarar även de svåraste badrumssysslorna. Den glänsande, hållbara kromade GROHE StarLight-ytbehandlingen gör att den ser fräsch ut under många år framöver.
Varumärke
GroheBeskrivning
Toalettborste Grohe Essentials är en modern och praktisk väggmonterad borste som klarar även de svåraste badrumssysslorna. Den glänsande, hållbara kromade GROHE StarLight-ytbehandlingen gör att den ser fräsch ut under många år framöver.
Övrigt
- Väggmontage
- Med täckta fästskruvar
- GROHE StarLight kromyta
- Väggmontage
- Med täckta fästskruvar
- GROHE StarLight kromyta
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Yta | Blank, Matt |
| Bredd | 54 mm |
| Färg | Koppar, Krom, Mässing, Svart |
| Djup | 121 mm |
| Höjd | 398 mm |
| Material | Mässing |
| Serie | Essentials |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Produkttyp | Toalettborste |
| Garanti | 5 år |
| Väggmonterad | Ja |



