Toalettborste Grohe Selection 41076 med HållareKrom
Rek. pris 2 831 kr
1 479 kr
1 462 krSänkt pris!
Vald variant
Yta:
Blank/Matt
Färg:
Krom

Selection 41076 med Hållare
Krom
1 462 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettborste Grohe Selection 41076 för väggmontage, i metall och glas. Med täckta fästskruvar. Finns att köpa i olika färger.
Varumärke
GroheBeskrivning
Toalettborste Grohe Selection 41076 för väggmontage, i metall och glas. Med täckta fästskruvar. Finns att köpa i olika färger.
Grohe StarLight
Grohes Starlight-ytor är smutsavvisande och motstår både repor och nedslitning, vilket garanterar ett så gott som nytt utseende år efter år av användning.
Rengöring
Rengör din Grohe produkt endast med lite tvål och en fuktig trasa, skölj av med rent vatten och torka sedan av med en torr trasa. Använd inte hårda tvättsvampar, skurmedel, lösningsmedel eller syrahaltiga rengöringsmedel, avkalkningsmedel, hushållsättika eller rengöringsmedel som innehåller ättiksyra. Sådana medel angriper ytan och din blandare blir matt och repig.
Grohes Starlight-ytor är smutsavvisande och motstår både repor och nedslitning, vilket garanterar ett så gott som nytt utseende år efter år av användning.
Rengöring
Rengör din Grohe produkt endast med lite tvål och en fuktig trasa, skölj av med rent vatten och torka sedan av med en torr trasa. Använd inte hårda tvättsvampar, skurmedel, lösningsmedel eller syrahaltiga rengöringsmedel, avkalkningsmedel, hushållsättika eller rengöringsmedel som innehåller ättiksyra. Sådana medel angriper ytan och din blandare blir matt och repig.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Art.Nr. | 41076000 |
| Yta | Blank/Matt |
| Bredd | 100 mm |
| Montering | Skruv |
| Färg | Krom |
| Djup | 108 mm |
| Höjd | 383 mm |
| Garanti | 5 år |
| Material | Metall / Glas |
| Serie | Selection |
| Typ | Toalettborste |
| RSK-nr | 8744092 |
| EAN-nr | 4005176578526 |



