Toalettborste Kleine Wolke Belgrano
fr.208 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Belgrano
208 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettborste Belgrano från Kleine Wolke är tillverkad i bambo haché+polypropylen med agnar från förnybar bambo och ingår i Eco-Living sortimentet.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Toalettborste Belgrano från Kleine Wolke är tillverkad i bambo haché+polypropylen med agnar från förnybar bambo och ingår i Eco-Living sortimentet.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Bredd | 95, 350 mm |
| Längd | 95 mm |
| Färg | Beige, Grå, Grön |
| Typ | Badrumstillbehör, Toalettborste |
| Djup | 350 mm |
| Material | Bamboo shaff + Polypropylen |
| Serie | Belgrano |
