Toalettborste Kleine Wolke BelgranoGrå
Rek. pris 308 kr
217 kr
209 krSänkt pris!
Vald variant
Bredd:
95 mm
Färg:
Grå

Belgrano
Grå
209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettborste Belgrano från Kleine Wolke är tillverkad i bambo haché+polypropylen med agnar från förnybar bambo och ingår i Eco-Living sortimentet.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Toalettborste Belgrano från Kleine Wolke är tillverkad i bambo haché+polypropylen med agnar från förnybar bambo och ingår i Eco-Living sortimentet.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 8614913856 |
| Bredd | 95 mm |
| Längd | 95 mm |
| Färg | Grå |
| Typ | Toalettborste |
| Djup | 350 mm |
| EAN-nr | 4004478337879 |
