Toalettborste Set Duschbyggarna Dark Rose
1 660 kr
1 245 krSpara 25 %Kampanj
limkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Dark Rose
1 245 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettborste Duschbyggarna Dark Rose är ett elegant set med toalettborste och en rundad kopp. Koppen är tillverkad av glas och monteras upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Toalettborste Duschbyggarna Dark Rose är ett elegant set med toalettborste och en rundad kopp. Koppen är tillverkad av glas och monteras upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C2013 |
| Bredd | 110 mm |
| Färg | Dark Rose |
| Material | Mässing |
| Serie | Dark Rose |
| Typ | Toalettborste |
| Djup | 140 mm |
| Höjd | 350 mm |
| EAN-nr | 7340138769664 |
