Toalettborste Smedbo Pool ZK332 Krom
Rek. pris 1 710 kr
1 304 kr
Se priset!

Pool ZK332 Krom
1 304 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Toalettborste Pool ZK332 Krom från Smedbo är en WC-borste i polerad krom. Toalettborsten monteras på vägg, monteringsbeslag medföljer. Koppen har en löstagbar inre behållare för enkel rengöring. Borsten är utbytbar.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Toalettborste Pool ZK332 Krom från Smedbo är en WC-borste i polerad krom. Toalettborsten monteras på vägg, monteringsbeslag medföljer. Koppen har en löstagbar inre behållare för enkel rengöring. Borsten är utbytbar.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | ZK332 |
| Yta | Blank |
| Bredd | 106 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom |
| Serie | Pool |
| Typ | Toalettborste |
| Djup | 89 mm |
| Höjd | 435 mm |
| EAN-nr | 7391447048124 |


