WC-Borste Beslagsboden 1233
Rek. pris 589 kr
fr.546 kr
Se priset!
Välj variant

1233
546 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
WC-borste Beslagsboden 1233 är en golvstående toalettborste med utbytbart borsthuvud.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BB1233B |
| Bredd | 95 mm |
| Färg | Svart, Vit |
| Material | Rostfritt Stål |
| Typ | WC-Borste |
| Djup | 104 mm |
| Höjd | 280 mm |

