WC-borste Hansgrohe AddStorisKrom
Rek. pris 749 kr
519 kr
467 krSpara 10 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Krom

AddStoris
Krom
467 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
HansgroheBeskrivning
WC-borste Hansgrohe AddStoris är en stilren WC-borste med vägghållare i metall och glas.
Hansgrohe AddStoris är en komplett serie badrumsbeslag i flera färger och utföranden för det moderna badrummet.
Övrigt
- Material väggfäste: metall
- Material insats: Matt glas
- Fyrkantigt utförande
- Med lös insats
- Dold fastsättning
- Väggmontage
Övrigt
- Material väggfäste: metall
- Material insats: Matt glas
- Fyrkantigt utförande
- Med lös insats
- Dold fastsättning
- Väggmontage
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 41752000 |
| Bredd | 105 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 342 mm |
| Garanti | 5 år |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | AddStoris |
| Typ | WC-borste |
| EAN-nr | 4059625332481 |



