WC-borste Hansgrohe AddStorisMattsvart
Rek. pris 1 093 kr
736 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Matt Svart

AddStoris
Mattsvart
736 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HansgroheBeskrivning
WC-borste Hansgrohe AddStoris är en stilren WC-borste med vägghållare i metall och glas.
Hansgrohe AddStoris är en komplett serie badrumsbeslag i flera färger och utföranden för det moderna badrummet.
Övrigt
- Material väggfäste: metall
- Material insats: Matt glas
- Fyrkantigt utförande
- Med lös insats
- Dold fastsättning
- Väggmontage
Övrigt
- Material väggfäste: metall
- Material insats: Matt glas
- Fyrkantigt utförande
- Med lös insats
- Dold fastsättning
- Väggmontage
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 41752670 |
| Bredd | 105 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Matt Svart |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 342 mm |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | AddStoris |
| Typ | WC-borste |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4059625332450 |





