Reservpappershållare Duschbyggarna Soft
570 kr
428 krSpara 25 %Kampanj

Soft
428 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Reservpappershållare Soft från Duschbyggarna är en modern toalettpappershållare som skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Reservpappershållare Soft från Duschbyggarna är en modern toalettpappershållare som skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1507 |
| Yta | Högblank |
| Bredd | 55 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruv/Lim |
| Färg | Krom |
| Material | Mässing |
| Serie | Soft |
| Typ | Reservpappershållare |
| Djup | 65 mm |
| Höjd | 165 mm |
| EAN-nr | 7340138722898 |
