Reservpappershållare INR LINC 20
249 kr
207 krSpara 17 %Kampanj

LINC 20
207 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
INRBeskrivning
Stilren reservpappershållare som skruvas på väggen. Plats för två toalettrullar.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 80000009 |
| Yta | Blank |
| Bredd | 130 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Tillverkarens Art.Nr. | 80000009 |
| Material | Aluminium |
| Serie | LINC |
| Typ | Reservpappershållare |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Väggmonterad | Ja |
| EAN-nr | 7392102900542 |



