Reservpappershållare Smedbo House R320Polerad Krom/Frostat Glas
Rek. pris 480 kr
340 kr
Se priset!
Vald variant
Yta:
Blank
Färg:
Blank Krom

House R320
Polerad Krom/Frostat Glas
340 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Reservpappershållare från Smedbo med dold fastsättning. Avsedd för en rulle.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | RK320 |
| Yta | Blank |
| Bredd | 45 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Blank Krom |
| Djup | 66 mm |
| Höjd | 140 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Material | Mässing |
| Serie | House |
| Typ | Reservpappershållare |
| EAN-nr | 7391447039498 |



