Toalett-/reservpappershållare Beslagsboden 1220
Rek. pris 535 kr
fr.402 kr
Se priset!
Välj variant

1220
402 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Toalett-/reservpappershållare Beslagsboden 1220 är en stilren toalettpappershållare med utrymme för reservrullar.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Toalett-/reservpappershållare Beslagsboden 1220 är en stilren toalettpappershållare med utrymme för reservrullar.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BB1220B |
| Bredd | 187 mm |
| Färg | Krom, Svart |
| Material | Rostfritt Stål |
| Djup | 186 mm |
| Höjd | 566 mm |
| Typ | Toalett, Toalettpappershållare |
