Toalettpappershållare Alterna Basic
319 kr

Basic
319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Toalettpapershållare Alterna Basic är en smidig toalettpappershållare, tillverkad i polerad zink och rostfritt stål. Med sin diskreta design passar Alterna Basic in i de flesta badrum.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Toalettpapershållare Alterna Basic är en smidig toalettpappershållare, tillverkad i polerad zink och rostfritt stål. Med sin diskreta design passar Alterna Basic in i de flesta badrum.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, dock så ska skrubbmedel inte användas.
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, dock så ska skrubbmedel inte användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8920112 |
| Yta | Högblank |
| Bredd | 130 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Ytbehandling | Polerad |
| Material | Zink/Rostfritt stål |
| Serie | Basic |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Djup | 203 mm |
| Höjd | 113 mm |
| RSK-nr | 8920112 |
| EAN-nr | 7332508121066 |
