Toalettpappershållare Beslag Design Base med Hylla SjälvhäftandeBorstad Rostfri
549 kr
Vald variant
Färg:
Borstad Rostfri

Base med Hylla Självhäftande
Borstad Rostfri
549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Toalettpappershållare Base med hylla är en modern lösning som möter dagens badrumsbehov med en känsla av elegant design.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Toalettpappershållare Base med hylla är en modern lösning som möter dagens badrumsbehov med en känsla av elegant design.
Den kombinerar två praktiska funktioner i ett och den smarta hyllan ger dig möjlighet att dekorera med doftpinnar, doftljus eller plats för att förvara din mobiltelefon. Med sin tidlösa och stilrena design passar den smidigt in i olika badrumsinredningar.
Installationen är enkel tack vare den självhäftande baksidan, vilket eliminerar behovet av att borra i väggen.
Installationen är enkel tack vare den självhäftande baksidan, vilket eliminerar behovet av att borra i väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 60606-41 |
| Bredd | 115 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Borstad Rostfri |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Base |
| Typ | Toalettpappershållare |
| EAN-nr | 7316180025898 |



