Toalettpappershållare Beslagsboden 1127 SjälvhäftandeFörtennad
Rek. pris 259 kr
200 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Förtennad

1127 Självhäftande
Förtennad
200 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettpappershållare 1127 från Beslagsboden är en stilren toalettpappershållare med vacker finish. Hållaren har en självhäftande baksida så att du slipper borra i badrummet.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Toalettpappershållare 1127 från Beslagsboden är en stilren toalettpappershållare med vacker finish. Hållaren har en självhäftande baksida så att du slipper borra i badrummet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BG1127 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 132 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Förtennad |
| Djup | 34 mm |
| Höjd | 87 mm |
| Typ | Toalettpappershållare |
| EAN-nr | 7391447082715 |

