Toalettpappershållare Beslagsboden B441K Krom
Rek. pris 144 kr
111 kr
Se priset!

B441K Krom
111 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Toalettpappershållare i förkromad mässing.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B441K |
| Yta | Blank |
| Bredd | 137 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Tillverkarens Art.Nr. | B441K |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Höjd | 85 mm |
| EAN-nr | 7391447012668 |

