Toalettpappershållare Duschbyggarna Angle med Lock
470 kr

Angle med Lock
470 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettpappershållare Angle med Lock från Duschbyggarna är en stilren toalettpappershållare. Hållaren har en fyrkantig väggplatta som skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Toalettpappershållare Angle med Lock från Duschbyggarna är en stilren toalettpappershållare. Hållaren har en fyrkantig väggplatta som skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1603 |
| Yta | Högblank |
| Bredd | 117 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruv/Lim |
| Färg | Krom |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Material | Mässing |
| Höjd | 140 mm |
| Serie | Angle |
| Djup | 49 mm |
| EAN-nr | 7340138722713 |
