Toalettpappershållare Duschbyggarna Black med Lock
1 110 kr
833 krSpara 25 %Kampanj

Black med Lock
833 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettpappershållare Black med Lock från Duschbyggarna är en modern toalettpappershållare med en mattsvart yta. Den har en rund väggplatta som skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Toalettpappershållare Black med Lock från Duschbyggarna är en modern toalettpappershållare med en mattsvart yta. Den har en rund väggplatta som skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1103 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 140 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Mattsvart |
| Material | Mässing |
| Serie | Black |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Djup | 80 mm |
| Höjd | 155 mm |
| EAN-nr | 7340138722546 |
