Toalettpappershållare Duschbyggarna Classic med Lock
fr.930 kr
Välj variant

Classic med Lock
930 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettpappershållare Classic med Lock från Duschbyggarna är en snygg toalettpappershållare med klassiska former. Den har en rund väggplatta som skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Toalettpappershållare Classic med Lock från Duschbyggarna är en snygg toalettpappershållare med klassiska former. Den har en rund väggplatta som skruvas eller limmas upp på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1204D |
| Yta | Högblank |
| Bredd | 140 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruv/Lim |
| Färg | Brons, Krom, Krom/Guld |
| Material | Mässing |
| Serie | Classic |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 150 mm |
