Toalettpappershållare Duschbyggarna Soft utan Lock
630 kr
473 krSpara 25 %Kampanj
Förväntas åter i lager 2026-04-08
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettpappershållare Soft utan Lock från Duschbyggarna är en stilren toalettpappershållare. Den har en rund väggplatta som skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Toalettpappershållare Soft utan Lock från Duschbyggarna är en stilren toalettpappershållare. Den har en rund väggplatta som skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1506 |
| Yta | Högblank |
| Bredd | 140 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruv/Lim |
| Färg | Krom |
| Material | Mässing |
| Serie | Soft |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 95 mm |
| EAN-nr | 7340138722881 |
