Toalettpappershållare Geesa Nemox med LockBorstad guld
1 495 kr
Vald variant
Färg:
Borstad Guld

Nemox med Lock
Borstad guld
1 495 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Toalettpappershållare Geesa Nemox med Lock är en snygg och praktisk accesoar för badrummet. Denna serie av badrumsbeslag skruvas upp på väggen med de medföljande skruvarna, serien är inte lämplig för limning.
Varumärke
GeesaBeskrivning
Toalettpappershållare Geesa Nemox med Lock är en snygg och praktisk accesoar för badrummet. Denna serie av badrumsbeslag skruvas upp på väggen med de medföljande skruvarna, serien är inte lämplig för limning.
Serien tillverkas i Nederländerna och Geesa har tillverkat badrumsbeslag sedan 1885, det är därför som produkten tryggt kommer med 15 års garanti.
Egenskaper
| Varumärke | Geesa |
| Art.Nr. | 916508-07 |
| Bredd | 128 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Borstad Guld |
| Material | PVD-behandlad mässing/Zamak |
| Djup | 48 mm |
| Höjd | 122 mm |
| Vikt | 0,4 kg |
| Serie | Nemox |
| Typ | Toalettpappershållare |
| EAN-nr | 8712163213310 |

