Toalettpappershållare Geesa Nemox
fr.845 kr
Välj variant

Nemox
845 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Toalettpappershållare Geesa Nemox är en snygg och praktisk accesoar för badrummet. Denna serie av badrumsbeslag skruvas upp på väggen med de medföljande skruvarna, serien är inte lämplig för limning.
Varumärke
GeesaBeskrivning
Toalettpappershållare Geesa Nemox är en snygg och praktisk accesoar för badrummet. Denna serie av badrumsbeslag skruvas upp på väggen med de medföljande skruvarna, serien är inte lämplig för limning.
Serien tillverkas i Nederländerna och Geesa har tillverkat badrumsbeslag sedan 1885, det är därför som produkten tryggt kommer med 15 års garanti.
Egenskaper
| Varumärke | Geesa |
| Art.Nr. | 916509-02G |
| Bredd | 151 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Borstad Guld, Borstad Svart, Krom, Matt Svart |
| Serie | Nemox |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Djup | 86 mm |
| Höjd | 48 mm |
| Vikt | 0,3 kg |
| Material | Förkromad mässing/Zamak, Lackerad mässing/Zamak, PVD-behandlad mässing/Zamak |

