Toalettpappershållare Grohe Selection 41069 med Lock
fr.1 243 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Selection 41069 med Lock
1 243 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettpappershållare Grohe Selection 41069 med lock är en stilren hållare, i metall. Med täckta fästskruvar. Finns att köpa i olika färger.
Varumärke
GroheBeskrivning
Toalettpappershållare Grohe Selection 41069 med lock är en stilren hållare, i metall. Med täckta fästskruvar. Finns att köpa i olika färger.
Grohe StarLight
Grohes Starlight-ytor är smutsavvisande och motstår både repor och nedslitning, vilket garanterar ett så gott som nytt utseende år efter år av användning.
Rengöring
Rengör din Grohe produkt endast med lite tvål och en fuktig trasa, skölj av med rent vatten och torka sedan av med en torr trasa. Använd inte hårda tvättsvampar, skurmedel, lösningsmedel eller syrahaltiga rengöringsmedel, avkalkningsmedel, hushållsättika eller rengöringsmedel som innehåller ättiksyra. Sådana medel angriper ytan och din blandare blir matt och repig.
Grohes Starlight-ytor är smutsavvisande och motstår både repor och nedslitning, vilket garanterar ett så gott som nytt utseende år efter år av användning.
Rengöring
Rengör din Grohe produkt endast med lite tvål och en fuktig trasa, skölj av med rent vatten och torka sedan av med en torr trasa. Använd inte hårda tvättsvampar, skurmedel, lösningsmedel eller syrahaltiga rengöringsmedel, avkalkningsmedel, hushållsättika eller rengöringsmedel som innehåller ättiksyra. Sådana medel angriper ytan och din blandare blir matt och repig.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Art.Nr. | 41069000G |
| Yta | Blank, Matt |
| Bredd | 152 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Borstad Grafit, Grafit, Koppar, Krom |
| Garanti | 5 år |
| Material | Metall |
| Serie | Selection |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Djup | 86 mm |
| Höjd | 51 mm |
