Toalettpappershållare Gustavsberg Square
fr.322 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Square
322 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettpappershållare Square från Gustavsberg är en elegat toapappershållare som är tillverkad i metall och har en stilren och exklusiv design med raka linjer och rundade hörn. Den kan antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Toalettpappershållare Square från Gustavsberg är en elegat toapappershållare som är tillverkad i metall och har en stilren och exklusiv design med raka linjer och rundade hörn. Den kan antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Recensioner
Lars JVerifierad köpare
för 5 dagar sedanMaria LVerifierad köpare
för 3 månader sedanFin pappers hållare
Lotta ÖVerifierad köpare
för 3 år sedanFungerar bra och passar fint med inredningen
JanVerifierad köpare
för 4 år sedanHelt Okej , bra
Johanna KVerifierad köpare
för 4 år sedanVi är mycket nöjda med produkten, helt enligt produktbeskrivning.
Peter TVerifierad köpare
för 4 år sedanLite kass att den blev lös på en gång
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Yta | Blank, Matt |
| Bredd | 189 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Borstad Mässing, Krom, Mattsvart |
| Djup | 68 mm |
| Höjd | 33 mm |
| Material | Metall |
| Serie | Square |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Garanti | 2 år |
