Toalettpappershållare Hietakari FIL
452 kr

FIL
452 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Toalettpappershållare Hietakari FIL är en enkel toalettpappershållare som ingår i badrumsserien FIL. Det är en serie som består av stilrena, minimalistiska badrumstillbehör. Pappershållaren är tillverkad av rostfritt stål med karg design. Monteras med skruvar som medföljer.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Toalettpappershållare Hietakari FIL är en enkel toalettpappershållare som ingår i badrumsserien FIL. Det är en serie som består av stilrena, minimalistiska badrumstillbehör. Pappershållaren är tillverkad av rostfritt stål med karg design. Monteras med skruvar som medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 903-9L-MMMM |
| Yta | Matt |
| Bredd | 144 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Svart |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Fil |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Djup | 83 mm |
| Höjd | 83 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 6418379412692 |
